Tlačové správy

2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Q1 | Q2 | Q3 | Q4

2017

1 2 3  >
Deti z detského domova obrali hráčov  ŠK Slovan Bratislava o loptu
28. apríl 2017
Deti z detského domova obrali hráčov ŠK Slovan Bratislava o loptu
Po úspešnom stredajšom zápase so Spartakom Trnava navštívili traja hráči ŠK Slovan Bratislava deti z detského domova na Učiteľskej ulici v Bratislave. Brankár Mucha, obranca Sekulić a stredopoliar Kubík rozdali deťom dresy, futbalové lopty, ktoré im namieste i popodpisovali a ďalšie darčeky od AAA AUTO. Hráči ochotne zodpovedali všetky zvedavé otázky, popodpisovali kartičky a dokonca si s deťmi aj zahrali futbal.

Najobľúbenejšia farba auta je strieborná – praktická ale nebezpečná
24. apríl 2017
Najobľúbenejšia farba auta je strieborná – praktická ale nebezpečná
Pri kúpe auta môžeme vyberať z množstva farebných odtieňov. Existuje však niečo ako ideálna farba pre auto? Je to individuálne, pre každého je najlepšia farba iná. Niektoré odtiene však majú určité nevýhody, iné naopak výhody napríklad menšie riziko dopravnej nehody.

AAA AUTO vypredáva 40 % skladových zásob a pripravuje sa na teplejšiu sezónu
18. apríl 2017
AAA AUTO vypredáva 40 % skladových zásob a pripravuje sa na teplejšiu sezónu
AAA AUTO, najväčší predajca ojazdených vozidiel u nás, sa pripravuje na tohtoročnú hlavnú sezónu a znížil cenu u 1 700 automobilov vo svojej ponuke až o 2 000 eur. Zároveň dnes budú môcť zákazníci nakupovať na všetkých 14 pobočkách až do polnoci, čím predajca reaguje na zákonne obmedzenie predaja cez Veľkú noc.

Skupina AAA AUTO predala za prvé tri mesiace tohto roka už takmer 18 000 vozidiel
12. apríl 2017
Skupina AAA AUTO predala za prvé tri mesiace tohto roka už takmer 18 000 vozidiel
Predajmi za prvé tri mesiace roka 2017, ktoré sú druhé najsilnejšie v histórii, dosahuje skupina AAA AUTO pomaly na najlepšie výsledky z doby svojej expanzie pred celosvetovou recesiou. Na Slovensku vzrástli predaje v prvom kvartály medziročne o 9,6 %, firma predala takmer 4 300 áut. Tieto výsledky pomáhajú skupine priblížiť sa k tohtoročnému cieľu – zvýšeniu predajov o zhruba 10 % na 77 000 ojazdených vozidiel, z ktorých 18 000 by malo byť predaných na Slovensku.

Autá pred 50 rokmi a dnes
7. apríl 2017
Autá pred 50 rokmi a dnes
Pasívna i aktívna bezpečnosť automobilov sa za posledných päťdesiat rokov posunula míľovými krokmi vpred. Od povinnosti používať bezpečnostné pásy na predných sedadlách zavedenej od 1. januára 1967 cez airbagy, ABS, stabilizačný systém ESP až k dnešným takmer sci-fi bezpečnostným prvkom. Tie najmodernejšie umožňujú, že váš automobil parkuje sám, zatiaľ čo vy stojíte vonku.

Ponuka a cena inzerovaných áut medziročne vzrástla
5. apríl 2017
Ponuka a cena inzerovaných áut medziročne vzrástla
V minulom mesiaci si mohli slovenskí motoristi vyberať z výrazne väčšej ponuky ako v rovnakom období roka 2016. Výber bol o 14 000 inzerovaných áut väčší. Oproti minulému roku klesol u inzerovaných áut nájazd kilometrov a vzrástla priemerná cena o 7007 eur na 17 554 eur. Výsledky vyplynuli z pravidelnej analýzy spoločnosti AAA AUTO, ktorá trh s ojazdenými automobilmi kontinuálne monitoruje a vykonáva jeho hodnotenie.

Farba automobilu – okno do duše jeho majiteľa
30. marec 2017
Farba automobilu – okno do duše jeho majiteľa
Farba automobilu často napovie, kto sedí za jeho volantom. Našťastie sú už dávno preč časy, keď si zákazník mohol vybrať akúkoľvek farbu auta, pokiaľ to bola čierna. Automobilky ponúkajú okrem základnej palety ďalšie desiatky farieb, ktoré napomôžu individualizovať vzhľad ich výrobkov podľa priania zákazníkov. Ľudia si farby skutočne užívajú. Ženy, ale i muži.

AAA AUTO tento rok ponúkne až 135 nových pozícií
27. marec 2017
AAA AUTO tento rok ponúkne až 135 nových pozícií
Najväčší predajca ojazdených automobilov v strednej a východnej Európe plánuje i tento rok významne expandovať a s tým súvisí i plán AAA AUTO otvoriť v tomto roku až 135 nových pozícií. V súčasnej dobe zamestnáva skupina AAA AUTO takmer 2 400 ľudí, ktorí pracujú na viac ako štyridsiatich pobočkách v štyroch krajinách.

Nenechajte sa oklamať. Na čo si dávať pozor pri servise auta?
21. marec 2017
Nenechajte sa oklamať. Na čo si dávať pozor pri servise auta?
Prevádzka automobilu nie je len tankovanie, dolievanie zmesi do ostrekovačov a umývanie. Ak chcete aby vám auto vydržalo dlho, musíte sa oňho starať. Čím komplikovanejšie auto máte, tým je údržba finančne náročnejšia. Viete ako si správne vybrať servis? Pokiaľ chcete šetriť peniaze, čas a aj nervy tak vyberajte dôkladne. Spoločnosť AAA AUTO prináša rady ako sa pri servisovaní auta nenechať napáliť.

Percento zákazníkov s pôžičkou od banky sa znižuje, úvery vyjednané veľkými predajcami sú výhodnejšie
16. marec 2017
Percento zákazníkov s pôžičkou od banky sa znižuje, úvery vyjednané veľkými predajcami sú výhodnejšie
Trend využívania trhovej sily v prospech zákazníkov sa začína prejavovať i pri poskytovaní pôžičiek na ojazdené automobily. Veľký predajcovia typu AAA AUTO sú schopní pre svojich klientov vďaka veľkým ročným objemom vyjednať výrazne lepšie podmienky splácania, než by získali sami, a to i ak by o úver žiadali v ich vlastnej banke. Množstvo zákazníkov, ktorí prichádzajú do autobazáru s už vypožičanými peniazmi, sa tak postupne znižuje.1. mája sú všetky naše pobočky otvorené, call centrum je pre vás v prevádzke od 8 - 21 hod.

×
Vyhľadávajte stlačením klávesu Enter.
0800 100 100denne od 8:00 do 21:00
Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií