Generálna riaditeľka Karolína Topolová informuje o novinkách pre zákazníkov

Vážení zákazníci a návštevníci našich internetových stránok,

rada by som vás informovala o zmenách, ktoré prebehli v AAA AUTO v súvislosti s prechodom našej spoločnosti do vlastníctva medzinárodného investičného fondu Abris Capital Partners. Zmena majiteľa bola spojená s hĺbkovými previerkami našej spoločnostmi poprednými svetovými audítorskými firmami, v ktorých sme veľmi dobre obstáli. Spojenie so silným finančným partnerom prináša významné zlepšenie fungovania rôznych oddelení AAA AUTO, a to hlavne v oblasti starostlivosti o zákazníkov. Vďaka novému vlastníkovi sme boli schopní posilniť mnoho činností, za ktoré ste nás predtým často oprávnene kritizovali.

Investovali sme nemalé finančné prostriedky do modernizácie našich počítačových programov a systémov, ktoré výrazne urýchlili a zjednodušili celkový proces výkupu a predaja vozidiel a tiež sprostredkovania finančných služieb. Zdokonalili sme systém školení a rozvoja všetkých zamestnancov, ktorí jednajú so zákazníkmi. Kladieme veľký dôraz na prístup a profesionalitu každého jednotlivca. So zamestnancami, ktorí nedokázali vyhovieť vyšším nárokom na zaistenie potrieb a spokojnosti zákazníkov, sme sa rozišli. Posilnili sme naše Kontaktné centrum na čísle 800 100 100 a zaviedli systém rýchlych reakcií na vaše otázky, podnety či reklamácie. Predajcovia na našich pobočkách sú vedení k úplnej transparentnosti pri prezentácii technického stavu ponúkaných vozidiel. Ich prácu veľmi detailne monitorujeme. Pokiaľ v nastavených postupoch aj napriek každodennej kontrole nájdeme chyby, alebo nás na ne vy, naši zákazníci, upozorníte, tvrdo ich trestáme.Ďalej sme pre Slovensko zaviedli samostatný inštitút ombudsmana, ktorý rieši sťažnosti a pripomienky zákazníkov a zároveň sa venuje i osvete v oblasti predaja a kúpy. Stal sa ním známy motoristický odborník  Alexander Štefuca.

Rozhodli sme sa podporovať slovenský futbal. Od polovice roka 2016 sme platinovým partnerom Slovenského futbalového zväzu (SFZ). Prostredníctvom našej značky Mototechna poskytujeme  nové automobily pre SFZ a niektoré kluby Fortuna ligy. Vyjadrujeme tak svoju podporu slovenskej futbalovej reprezentácii v nadchádzajúcej kvalifikácii na MS 2018 a Fortuna lige. Celková hodnota zapožičaných vozidiel, dosahuje 1 125 000 €.

Trh jazdených vozidiel v sieti autocentier AAA AUTO prežíva neobvyklý rast. V priebehu minulého roka sme dokonca uvítali jubilejného zákazníka s poradovým číslo 1 500 000. Všetkým našim doterajším zákazníkom by som touto cestou rada poďakovala, že zvolili pre svoj nákup práve AAA AUTO. Tento rok máme v pláne predať celkom viac ako 70 000 vozidiel. V Áčkach sme sa preto rozhodli tento boom podporiť aj teraz. Preto ponúkame zľavy pri kúpe auta v hotovosti či na splátky. Zľavy sú odstupňované podľa ceny vozidla, takže platí že čím je auto drahšie, tým vyššia je i zľava.

Tieto zľavy však nie sú jedinou špeciálnou ponukou, ktorú sme pre vás zákazníkov pripravili. Ďalším je aj bonus k nákupu na úver či v hotovosti v podobe múdreho telefónu Huawei Y360 so štvorpalcovým displejom a štvorjadrovým procesorom alebo tabletu Quantum Goclever. 

Aj teraz môžete samozrejme využiť našu akciu až 1500 Eur v hotovosti na ruku pri kúpe auta na úver. Preto by som vás všetkých rada pozvala do niektorého z našich 14 autocentier, kde si budete môcť priamo na mieste vybrať z vyše štyroch tisíc ponúkaných vozidiel.

Na slovenskom trhu jazdených vozidiel ešte stále rezonuje otázka trestnosti stáčania kilometrov. Naša spoločnosť na problém pretáčania tachometrov upozorňuje už od roku 2007. Preto sme veľmi uvítali novelizáciu zákona, ktorá priniesla úpravu tejto otázky. Od 1. marca 2016 nadobudol platnosť zákon, ktorý zakazuje predaj stočených áut. Spoločnosť AAA AUTO sa venuje preverovaniu vykupovaných vozidiel už dlhodobo, preto vieme že najčastejšie sú stočené dovozové autá, podľa našich skúseností je to až 90 % importovaných áut. Myslím, že zákon pomôže vyčistiť trh jazdených vozidiel, aj keď podľa môjho názoru nie je dostatočný. Zakazuje predaj stočeniek iba firmám a živnostníkom, takže sa celý obchod presunie medzi ľudí, tzv. "na ulicu". Tam je tento obchod vlastne takmer nepostihnuteľný.

Naši výkupní odborníci spoznajú stočené auto pomerne ľahko, to však neplatí pre bežných zákazníkov. Tí, ktorí nám vozidlo dovezú k výkupu, sú potom často prekvapení a rozčarovaní. Nechcú veriť, že by im ten sympatický pán, ktorý im predával perfektné auto po manželke klamal. Bohužiaľ, stočeniek je na našich cestách viac ako milión, takže oklamaných majiteľov bude tiež dosť. K úplnému zamedzeniu manipuláciám s tachometrami tak bude ešte potrebné nadviazať spoluprácu s ďalšími európskymi krajinami a využitie všetkých možných zdrojov o stavoch najazdených kilometrov v jednotlivých členských štátoch EU. Problém manipulácie s tachometrami sa totiž týka hlavne áut dovážaných zo zahraničia, ktorých každý mesiac pribudne na našich cestách aj niekoľko tisíc.

Spoločnosť AAA AUTO preveruje stavy tachometrov u vykupovaných áut už veľa rokov. Na výkupe bežne odmietame okolo 65 % áut, ktoré sú nám ponúknuté. Väčšinou je to práve kvôli stočeným tachometrom. Od začiatku roku sme tak museli na výkupe odmietnuť už zhruba 30 tisíc vozidiel, aby sme mohli v našej sieti 14 autocentier ponúkať len tie najlepšie autá, ktorých pre vás máme denne na výber štyri tisícky. Stav tachometra dôkladne preverujeme, následne vystavíme aj príslušný certifikát

Pracujeme pre vás tiež na neustálom zlepšovaní podmienok poskytovania úverových produktov. Do nášho sprostredkovateľského portfólia sme práve zaradili aj pôžičku na auto s nulovým navýšením, takže auto nepreplatíte ani o korunu. Veľa zákazníkov už túto bezúročnú pôžičku s úspechom vyskúšala. Navyše poskytujeme aj poistenie mechanických a elektrických závad na dva roky.

Na záver vás prosím, aby ste ma neváhali kedykoľvek kontaktovať so svojimi pripomienkami k internetovým stránkam spoločnosti AAA AUTO, našim službám alebo našej ponuke na môj osobný e-mail. Osobne sa budem vašim podnetom zaoberať a odpoviem na neho.

Prajem vám bezpečnú jazdu!

Vaša

Karolína Topolová_podzim 2014 Karolína_podpis

Karolína Topolová
generálna riaditeľka AAA AUTO
Pozrite si môj profil

Vaše názory a pripomienky sú pre mňa dôležité!

Ak máte akúkoľvek otázku, nápad, návrh, pripomienku či sťažnosť, kontaktujte ma na adrese k.topolova@aaaauto.cz alebo na webe www.karolinatopolova.cz.

Vášmu e-mailu sa budem rada osobne venovať.

 


Chcete viac informácií? Volajte zadarmo 0800 100 100 alebo nám napíšte.Vyhľadávajte stlačením klávesu Enter.
0800 100 100denne od 8:00 do 21:00
Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií