AAA AUTO PONÚKA MOBILNÝ VÝKUP OJAZDENÝCH VOZIDIEL PRIAMO U ZÁKAZNÍKOV DOMA

Skupina AAA AUTO od marca ponúka výkup ojazdených vozidel priamo u zákazníka doma vo všetkých krajinách svojho pôsobenia. Celkovo 75 skúsených a dôsledne vyškolených technikov po dôslednej prehliadke ojazdeného automobilu ponúkne zákazníkovi v pohodlí jeho domova rovnako dobrú cenu ako pri klasickom výkupe priamo na pobočke.  

Záujem o mobilný výkup rastie na Slovensku v priamej úmere k tomu, ako tu pribúda časovo zaneprázdnených ľudí. Tí obvykle nemajú čas riešiť administrativne záležitosti spojené s prevodom vozidla a oceňujú rýchle jednanie v mieste svojho bydliska, profesionálne stanovenú výkupnú cenu i okamžité vyplatenie peňazí v hotovosti. Pre pôvodného majiteľa vozidla končia pri mobilnom výkupe akékoľvek starosti podpisom dokumentov, odovzdaním kľúčov a vyplatením peňazí a už sa nemusí o nič starať. Mobilní výkupcovia si vozidlo rovno odvezú a spoločnosť AAA AUTO ihneď preberá všetky garancie za technický stav i legálny pôvod vozidla.

 „Očakávame, že tento rok touto modernou a pre zákazníkov pohodlnou formou vykúpime viac ako 25 tisíc osobných a úžitkových automobilov, teda približne každý štvrtý automobil,“ uviedol riaditeľ výkupu skupiny AAA AUTO Petr Vaněček s tým, že na Slovensku bude mimo terajšej siete ôsmych výkupných miest tento rok vykupených približne 7 tisíc automobilov.

Ako má záujemca o predaj svojho vozidla postupovať? Podľa Petra Vaněčka stačí jediné – zavolať na bezplatnú informačnú linku 0800 100 100, kde sa vyškolení operátori zákazníka ujmú a uskutočnia predbežný odhad ceny automobilu a prípadne dohodnú  termín pre návštevu mobilného výkupcu.

Najviac ojazdených automobilov, približne 10 tisíc kusov, sa vykúpi v Českej republike, kde sú už zákazníci na tento spôsob obchodovania zvyknutí. Mobilný výkup tu stále viac využívajú aj autosalóny, ponúkajúce nové automobily. Tie prostredníctvom AAA AUTO predávajú kvalitné ojazdené automobily z protiúčtu.Vyhrajte tablet
Vyhľadávajte stlačením klávesu Enter.
0800 100 100denne od 8:00 do 21:00
Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií