bezpečný nákup jazdeného vozidla

Nákup jazdeného auta je pre väčšinu rodín nezanedbateľným finančným krokom. Aby sa jazdené auto nestalo stratenou investíciou, je potrebné venovať patričnú pozornosť prevereniu pôvodu a dôkladnému zisteniu technického stavu.

AAA AUTO, které po celou dobu svého působení klade velký důraz na kvalitní a profesionální prověření nabízených vozů, přichází s dalším krokem, který zákazníkům přináší v konečném důsledku ochranu jejich investice.

AAA AUTO získalo Certifikát - Bezpečný nákup

Tento produkt vyvinula nezávislá skúšobná a expertná organizácia DEKRA a už niekoľko rokov ho s veľmi dobrými skúsenosťami poskytuje v Spolkovej republike Nemecko. Certifikát Bezpečný nákup udelený AAA AUTO znamená, že postup, akým sú autá kontrolované a prijímané do predaja, prešiel prísnym auditom. Zákazník má vďaka tomu istotu, že všetky vozidlá, z ktorých si vyberá, boli starostlivo preverené v súlade s týmto certifikovaným postupom.

Na rozdiel od bežného jazdené vozidla spĺňa auto, ktoré prešlo certifikovaným postupom kontroly, predpísané minimálne štandardy. K posudzovaniu vozidiel v rámci certifikátu Bezpečný nákup sa používa medzinárodná metodika, ktorá dáva spotrebiteľovi istotu, že kupuje kvalitný výrobok. Navyše má zákazník samozrejme stále možnosť nechať skontrolovať vozidlo vlastným mechanikom. S veľkou radosťou predkladáme našim zákazníkom ďalší dôkaz, že nákup jazdeného auta v AAA AUTO je správnou voľbou.


Chcete viac informácií? Volajte zadarmo 0800 100 100 alebo nám napíšte.


Vyhrajte tablet
0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornenie 0
  • Hľadať

Tím AAA AUTO Tím AAA AUTO

Dobrý deň , potrebujete poradiť s výberom auta? Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme späť.

Alebo volajte rovno 0800 100 100