Ceny sú vrátane DPH pokiaľ nie je uvedené inak.

Akciové ceny sú platné pri využití financovania s vybranými partnermi, pri akontácii 10 %, RPMN od 6,4 % a dĺžke splácania aspoň 24 mesiacov.

Podmienky spotrebiteľského úveru sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnych vstupných údajov, zákazníkom využitých marketingových akcií a individuálnych podmienok financovania poskytnutého zákazníkovi ním vybraným obchodným partnerom. V závislosti od výberu zákazníka môže ísť o úverový produkt, v ktorom je posledná splátka úveru navýšená do 35% z ceny vozidla . Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

AAA AUTO si vyhradzuje právo kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť alebo odstrániť akúkoľvek časť obsahu týchto internetových stránok či mobilné aplikácie.

AAA AUTO nezodpovedá za správnosť, úplnosť či aktuálnosť obsahu internetových stránok, ako aj za aktuálnosť ponuky vozidiel na www.aaaauto.sk. Aktualizácia databázy vozidiel je vykonávaná minimálne raz týždenne. Informácie o dostupnosti jednotlivých vozidiel sú k dispozícii na zákazníckej linke, prostredníctvom elektronického kontaktného formulára na karte vozidla alebo priamo na pobočkách AAA AUTO.

Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. §850 a nasl. Občianskeho zákonníka.

Podmienky akcií a vysvetlenie pojmov:

Zľavy až do 2000 € 
„Zľavy až do 2000 €“ sa vzťahují na zlacnené vozidlá uvedené na webovej stránke www.aaaauto.sk/zlava/ alebo ju môžu využiť všetci zákazníci, ktorí si kúpia auto v hodnote vyššej ako 2000 € s rokom výroby od roku 2003 a súčasne využijú možnosti financovania prostredníctvom vybraných produktov našich partnerov. Ďalšie informácie o zlacnených vozidlách a podmienkach poskytnutia zľavy podá personál pobočky. Akcia platí od 4. 9. 2017 do odvolania. Jednotlivé akcie nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akcie nie je možné nárokovať spätne. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. §850 a nasl. Občianskeho zákonníka. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

Zimné pneu 
Akcia „Zimné pneu“ platí pre zákazníkov, ktorí si kúpia vozidlo v hodnote od 3800€ do 30 000€ s veľkosťou diskov do 16“ vrátane. Akcia neplatí pri kúpe vozidiel z radu SUV, offroad, úžitkové a športové vozidlá a vozidlá s počtom menej ako 40 000 najazdených kilometrov alebo s vekom do 24 mesiacov. Pneumatiky, na ktoré sa vzťahuje táto akcia sú použitým tovarom. Akcia platí od 1. 9. 2017 do odvolania alebo vyčerpania skladových zásob pneumatík.

Auto na splátky bez navýšenia - Požičaj si 10 000€, vráť 10 000
Akcia „Auto na splátky bez navýšenia“ sa vzťahuje  na vozidlá s rokom výroby 2013 a mladšie a s kúpnou cenou od 5.000 – 50.000 €, kúpené prostredníctvom financovania u našich vybraných partnerov s akontáciou od 20% a fixnou dobou splácania 12 mesiacov. Akcia platí od 5.10.2017 do odvolania. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami a ani nárokovať spätne. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. § 850 a nasl. Občianskeho zákonníka. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

Auto na splátky bez navýšenia - Na začiatku stačí iba tretinka
Akcia „Auto na splátky bez navýšenia“ sa vzťahuje  na vozidlá s rokom výroby 2013 a mladšie a s kúpnou cenou od 5.000 – 50.000 €, kúpené prostredníctvom financovania u našich vybraných partnerov s akontáciou od 33% a fixnou dobou splácania 12 mesiacov. Akcia platí od 5.10.2017 do odvolania. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami a ani nárokovať spätne. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. § 850 a nasl. Občianskeho zákonníka. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

Jednotlivé akcie nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akcie nie je možné nárokovať spätne. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. §850 a nasl. Občianskeho zákonníka. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viaceré finančné inštitúcie.

Zľava roku
Označenie motorových vozidiel s „Zľava roku“ predstavuje motorové vozidlá ktoré boli zlacnené. Zlacnenie spočíva v rozdiely medzi pôvodnou cenou vozidla v hotovosti a aktuálne platnou cenou vozidla v hotovosti. Uvádzaná aktuálna platná cena v hotovosti už zahŕňa zlacnenie zobrazené ako „zľava roku“. Informácie o zlacnených vozidlách poskytne personál pobočky. Akciu je možné využiť ktorejkoľvek pobočke AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. na území SR od 10. 12. 2015 do odvolania.

Akciu „Až 6 mesačných splátok ihneď na ruku“
je možné využiť v akejkoľvek pobočke spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. na území Slovenskej republiky. Akciu môžu využiť všetci zákazníci, ktorí zakúpia vozidlo v hodnote viac ako 2200 €, s rokom výroby od roku 2001 a zároveň využijú možnosti financovania s našimi vybranými partnermi. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akciu si nie je možné nárokovať spätne. Akcia platí od 1. 6. 2016 až do odvolania.

„Ušetríte“
Jedná sa o rozdiel medzi pôvodnou cenou nového vozidla a aktuálne platnou cenou vozidla. Uvedená aktuálne platná cena v sebe už zahŕňa úsporu ako „ušetríte“. Informácie o vozidlách v akcii podá personál pobočky. Akciu je možné využiť vo všetkých pobočkách autobazáru AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. od 10. 12. 2015 až do odvolania.

„Akciová cena / Úspora až do 3000 €“
Akciu „Akciová cena / Úspora až do 3000 “ je možné využiť v akejkoľvek pobočke spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. pri kúpe vozidla s financovaním u vybraných partnerov. Akcia sa vzťahuje na vozidlá, pri ktorých je uvedená Akciová cena / Úspora. V prípade, že je pri vozidle zobrazená Akciová zľava, uvedená Akciová cena / Úspora v sebe už Akciovú zľavu zahŕňa. Akciu je možné využiť aj na zlacnené vozidla s označením „zľava roku“. Akciu nie je možné kombinovať s inými súčasne prebiehajúcimi akciami a zľavami a nie je možné si ju nárokovať spätne. Mesačné splátky zobrazované pri jednotlivých vozidlách v akcii sú minimálnymi možnými mesačnými splátkami. Informácie o zľavnených vozidlách a podmienkach poskytnutia zľavy poskytne personál pobočky. Akcia platí od 29. 9. 2015 až do odvolania.

„Až do 1500 € na ruku“
Akciu „Až do 1500 € na ruku“ môžu využiť všetci zákazníci, ktorí si kúpia vozidlo v hodnote viac ako 2200 €, s rokom výroby od roku 2001 a zároveň využijú možnosti financovania prostredníctvom  vybraných produktov našich partnerov. Akcia platí od 1. 12. 2017 až do odvolania. Jednotlivé akcie nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akcie nie je možné nárokovať spätne. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. §850 a nasl. Občianskeho zákonníka. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viaceré finančné inštitúcie.

„Exkluzívny úver s RPMN 3,5% “
Exkluzívny úver s RPMN 3,5% (ďalej len „úver“) je možné získať v akejkoľvek pobočke spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. pri kúpe vozidla s financovaním u vybraných partnerov. Úver môže byť poskytnutý len na kúpu vozidiel s rokom výroby 2012 -2016 a predajnou cenou v hotovosti vo výške 8000-15000 EUR. Úver je možné poskytnúť iba na dobu 24-36 mesiacov a s minimálnou výškou akontácie 10%. Využitie iných súčasne prebiehajúce akcií a zliav nie je možné kombinovať s poskytnutím tohto úveru. Podmienky úveru sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnych vstupných údajov a individuálnych podmienok financovania poskytnutého zákazníkovi ním vybraným obchodným partnerom. Bližšie informácie o vozidlách, na ktoré sa vzťahujú podmienky úveru a o podmienkach poskytnutia úveru poskytne personál pobočky. Sprostredkovanie poistenia nie je podmienkou získania úveru. Spoločnosť AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. vykonáva finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov. Úver je možné získať od 1.3.2016 až do odvolania.

„Splátka už od 1 € denne
Akcia „Splátka už od 1€ denne“ platí pri kúpe mot. vozidla prostredníctvom vybraných produktov u našich partnerov, s kúpnou cenou od 2001 do 12.000€ s rokom výroby vozidla od 2001, akontáciou od 70%, dobou splácania od 72 mesiacov, výškou úveru do 2.000€; Splátka 1€ = minimálna možná denná splátka. 

Repre. príklad: Cena vozidla: 10.000€; Akontácia (podiel zákazníka na kúpnej cene): 80 %, tj. 7.900€; Doba trvania úveru: 84 mesiacov; RPMN: 4,9%; Mesačná splátka: 29,42€; Celková výška spotrebiteľského úveru: 2.100€ (kúpna cena mínus podiel zákazníka na kúpnej cene); Celková čiastka splatná spotrebiteľom: 2 471,28€ (splátka x počet splátok); Úroková sadzba: 4,9%. Sprostredkovanie poistenia nie je podmienkou získania úveru.

Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viaceré finančné inštitúcie. 

Jednotlivé akcie nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akcie nie je možné nárokovať spätne. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. §850 a nasl. Občianskeho zákonníka.