Ceny sú vrátane DPH pokiaľ nie je uvedené inak.

Akciové ceny sú platné pri využití financovania s vybranými partnermi, pri akontácii 10 %, RPMN od 6,4 % a dĺžke splácania aspoň 24 mesiacov.

Podmienky spotrebiteľského úveru sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnych vstupných údajov, zákazníkom využitých marketingových akcií a individuálnych podmienok financovania poskytnutého zákazníkovi ním vybraným obchodným partnerom. V závislosti od výberu zákazníka môže ísť o úverový produkt, v ktorom je posledná splátka úveru navýšená do 35% z ceny vozidla . Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

AAA AUTO si vyhradzuje právo kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť alebo odstrániť akúkoľvek časť obsahu týchto internetových stránok či mobilné aplikácie.

AAA AUTO nezodpovedá za správnosť, úplnosť či aktuálnosť obsahu internetových stránok, ako aj za aktuálnosť ponuky vozidiel na www.aaaauto.sk. Aktualizácia databázy vozidiel je vykonávaná minimálne raz týždenne. Informácie o dostupnosti jednotlivých vozidiel sú k dispozícii na zákazníckej linke, prostredníctvom elektronického kontaktného formulára na karte vozidla alebo priamo na pobočkách AAA AUTO.

Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. §850 a nasl. Občianskeho zákonníka.

Podmienky akcií a vysvetlenie pojmov:

Black Friday 
Akcia „Black Friday“ sa vzťahuje na zlacnené vozidlá uvedené na webovej stránke www.aaaauto.sk/zlava/ alebo ju môžu využiť všetci zákazníci, ktorí si kúpia auto v hodnote vyššej ako 2.000 € s rokom výroby od roku 2003 a súčasne využijú možnosti financovania prostredníctvom vybraných produktov našich partnerov. Ďalšie informácie o zlacnených vozidlách a podmienkach poskytnutia zľavy podá personál pobočky. Akcia platí od 1. 8. 2018 do odvolania. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akciu si nie je možné nárokovať spätne. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. §850 a nasl. Občianskeho zákonníka. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

Zimné pneu 
Akcia „Zimné pneu“ platí pre zákazníkov, ktorí si kúpia vozidlo v hodnote od 3.800€ do 30.000€ s veľkosťou diskov do 16“ vrátane. Akcia neplatí pri kúpe vozidiel z radu SUV, offroad, úžitkové a športové vozidlá a vozidlá s počtom menej ako 40.000 najazdených kilometrov alebo s vekom do 24 mesiacov. Pneumatiky, na ktoré sa vzťahuje táto akcia sú použitým tovarom. Akcia platí od 1. 11. 2018 do odvolania alebo vyčerpania skladových zásob pneumatík. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akciu si nie je možné nárokovať spätne.

Tablet k autu za 1 € 
Akcia „Tablet k autu za 1 €“ platí pre všetkých zákazníkov, ktorí na pobočke AAA AUTO predajú svoj automobil a zároveň úpia nový. Akcia platí do 31. 5. 2018 len na pobočkách Banská Bystrica a Žilina. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akciu si nie je možné nárokovať spätne.

Auto na splátky bez navýšenia – Požičaj si 10 000€, vráť 10 000€€, vráť 10 000
Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami a ani nárokovať spätne. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. § 850 a nasl. Občianskeho zákonníka. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

Auto na splátky bez navýšenia – Na začiatku stačí iba tretinka
Akcia „Auto na splátky bez navýšenia“ sa vzťahuje na vozidlá s rokom výroby 2013 a mladšie a s kúpnou cenou od 5.000 – 50.000€, kúpené prostredníctvom financovania u našich vybraných partnerov s akontáciou od 33% a fixnou dobou splácania 12 mesiacov. Akcia platí od 5. 10. 2017 do odvolania. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami a ani nárokovať spätne. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. § 850 a nasl. Občianskeho zákonníka. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

Až 6 mesačných splátok ihneď na ruku
Akciu „Až 6 mesačných splátok ihneď na ruku“ je možné využiť v akejkoľvek pobočke spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. na území Slovenskej republiky. Akciu môžu využiť všetci zákazníci, ktorí zakúpia vozidlo v hodnote viac ako 2.200€, s rokom výroby od roku 2001 a zároveň využijú možnosti financovania s našimi vybranými partnermi. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akciu si nie je možné nárokovať spätne. Akcia platí od 1. 6. 2016 až do odvolania.

Až do 1500 € na ruku
Akciu „Až do 1500 € na ruku“ môžu využiť všetci zákazníci, ktorí si kúpia vozidlo v hodnote viac ako 2.200€, s rokom výroby od roku 2001 a zároveň využijú možnosti financovania prostredníctvom vybraných produktov našich partnerov. Akcia platí od 1. 12. 2017 až do odvolania. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akciu si nie je možné nárokovať spätne. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. §850 a nasl. Občianskeho zákonníka. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viaceré finančné inštitúcie.

Exkluzívny úver s RPMN 3,5 %
Exkluzívny úver s RPMN 3,5 % (ďalej len „úver“) je možné získať v akejkoľvek pobočke spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. pri kúpe vozidla s financovaním u vybraných partnerov. Úver môže byť poskytnutý len na kúpu vozidiel s rokom výroby 2012 -2016 a predajnou cenou v hotovosti vo výške 8000-15000 EUR. Úver je možné poskytnúť iba na dobu 24-36 mesiacov a s minimálnou výškou akontácie 10%. Využitie iných súčasne prebiehajúce akcií a zliav nie je možné kombinovať s poskytnutím tohto úveru. Podmienky úveru sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnych vstupných údajov a individuálnych podmienok financovania poskytnutého zákazníkovi ním vybraným obchodným partnerom. Bližšie informácie o vozidlách, na ktoré sa vzťahujú podmienky úveru a o podmienkach poskytnutia úveru poskytne personál pobočky. Sprostredkovanie poistenia nie je podmienkou získania úveru. Spoločnosť AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. vykonáva finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov. Úver je možné získať od 1.3.2016 až do odvolania.

Splátka už od 1 € denne
Akcia „Splátka už od 1€ denne“ platí pri kúpe mot. vozidla prostredníctvom vybraných produktov u našich partnerov, s kúpnou cenou od 2001 do 12.000€ s rokom výroby vozidla od 2001, akontáciou od 70 %, dobou splácania od 72 mesiacov, výškou úveru do 2.000€; Splátka 1€ = minimálna možná denná splátka.

Repre. príklad: Cena vozidla: 10.000€; Akontácia (podiel zákazníka na kúpnej cene): 80 %, tj. 7.900€; Doba trvania úveru: 84 mesiacov; RPMN: 4,9 %; Mesačná splátka: 29,42€; Celková výška spotrebiteľského úveru: 2.100€ (kúpna cena mínus podiel zákazníka na kúpnej cene); Celková čiastka splatná spotrebiteľom: 2.471,28€ (splátka x počet splátok); Úroková sadzba: 4,9 %. Sprostredkovanie poistenia nie je podmienkou získania úveru. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viaceré finančné inštitúcie. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akciu si nie je možné nárokovať spätne.