100% garancia najnižšej ceny na trhu

Poskytuje garanciu najnižšej ceny

Najnižší cena ojazdených áut

  • Najnižšiu cenu ojazdených áut na trhu garantuje od 1. júna 2010 skupina AAA AUTO u väčšiny automobilov vo svojej ponuke v cene od 1 660 € / 50 000 Sk do 66 400 € / 2 000 000 Sk.
  • V prípade, že by zákazník preukázal, že môže kúpiť porovnateľné auto lacnejšie, bude mu pri splnení daných podmienok vyplatený rozdiel medzi cenou auta zakúpeného v AAA AUTO a cenou lacnejšieho vozidla a k tomu dostane GPS navigáciu zadarmo.

Niekoľkonásobne viac áut ako konkurencia

  • Skupina AAA AUTO predá niekoľkonásobne viac áut ako konkurencia a navyše dokáže operatívne prevážať vozidlá medzi pobočkami v rôznych mestách podľa lokálnych požiadaviek. To umožňuje AAA AUTO ponúkať atraktívne výkupné ceny a zároveň garantovať najnižšie predajné ceny. Na rozdiel od malých autobazarov totiž nemusíme tlačiť na vysoké marže pri predávaných autách a miesto toho ťažíme z vysokých objemov obchodov. Ďalším dôvodom, prečo môžeme ponúkať férovú a najnižšiu cenu na trhu, je skutočnosť, že všetky autá vykupujeme do svojho vlastníctva a preto si dôkladne vyberáme do akých automobilov investujeme svoje prostriedky.

Garancia najnižších cen

  • Garancia najnižšej ceny sa vzťahuje iba na vozidlo, ktoré zákazník AAA AUTO zakúpi v dobe platnosti tejto akčnej ponuky, takže najskôr 1. júna 2010 a najneskôr dňom skončenia kampane. Garanciu je zákazník povinný uplatniť najneskôr do 72 hodín od zakúpenia vozidla v AAA AUTO.
  • Garancia najnižšej ceny nadväzuje na veľký úspech predošlej garancie legálneho pôvodu vozidla. Tá ostáva aj naďalej v platnosti a všetkým zákazníkom zaručuje, že pokiaľ by sa na aute zakúpenom v AAA AUTO objavil akýkoľvek právny problém (napr. zástavné právo, ktoré prakticky nieje možné dopredu zistiť), dostanú svoje peniaze späť.

Akcia trvá do odvolania, podrobné informácie nájdete tu


Chcete viac informácií? Volajte zadarmo 0800 100 100 alebo nám napíšte.


0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 22:00
  • Garáž
  • Upozornenie 0
  • Hľadať
Viac

Tím AAA AUTO Tím AAA AUTO

Dobrý deň , potrebujete poradiť s výberom auta? Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme späť.

Alebo volajte rovno 0800 100 100