LUČENEC VÍTA PRVÝCH ZÁKAZNÍKOV

Praha 8. august 2007 – Spoločnosť AUTOCENTRUM AAA AUTO otvára na Slovensku svoju ďalšiu, tentokrát už ôsmu pobočku! Nové zastúpenie v Lučenci je zákazníkom k dispozícii už od začiatku minulého týždňa. AUTOCENTRUM AAA AUTO týmto krokom reaguje na rastúci dopyt po službách spojených s obchodovaním s ojazdenými vozidlami.

Popri existujúcich pobočkách AUTOCENTRA AAA AUTO v Bratislave, Košiciach, Prešove, Banskej Bystrici, Žiline, Trenčíne a Nitre, sa spoločnosť rozhodla pre ďalšiu expanziu na strednom Slovensku. Preto sa otvorili brány v poradí už ôsmej pobčky, ktorá sa nachádza v obci Vidiná pri Lučenci, priamo na hlavnom cestnom ťahu zo Zvolena na štátnej hranici s Maďarskom.

Zákazníci tu môžu zatiaľ využiť možnosť predať svoje vozidlo a ihneď odísť s peniazmi v hotovosti. Práve táto služba je v poslednej dobe stále častejšie žiadaná a majitelia automobilov ju uprednostňujú pred dlhým čakaním na predaj automobilu komisnou formou, Spoločnosť AUTOCENTRUM AAA AUTO totiž svojim klientom vyplatí hotovosť čo najskôr od príjazdu. Samozrejmosťou je i odvoz klienta domov po predaji na náklady spoločnosti alebo naopak ocenenie vozidla v mieste jeho bydliska, kam za ním naši pracovníci prídu vo vopred dohodnutom termíne. Tieto služby ponúka AUTOCENTRUM AAA AUTO v okruhu 60 kilometrov od Lučenca.

V budúcnosti nájdu zákazníci na pobočke ďalšiu ponuku služieb, už od októbra tohto roku tu bude možné automobil nielen predať ale aj kúpiť. Pre tých, ktorí nebudú mať po ruke potrebnú hotovosť, potom bude samozrejme prichystaná možnosť financovania vybraného vozidla prostredníctvom niektorého zo spotrebiteľských úverov, alebo ponuky leasingových spoločností.

Lučenecká pobočka spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO je momentálne pre všetkých svojich zákazníkov otvorená 5 dní v týždni, od pondelka do piatka od 8 do 18 hodiny. Už čoskoro však bude klientom k dispozícii 7 dní v týždni od 8 do 21 hodiny.


Vyhrajte tablet
Vyhľadávajte stlačením klávesu Enter.
0800 100 100denne od 8:00 do 21:00
Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií