Zákazníci AAA AUTO: názory a skúsenosti

Na tejto stránke nájdete rozhovory, on-line reportáže so zákazníkmi, ktorí využili naše služby, ako sú napr.: výkup vozidla v mieste bydliska a na pobočkách, nákup auta vrátane komfortných služieb, privezenie zákazníka priamo na pobočku, financovanie vozidla, alebo u nás reklamovali závadu na vozidle.

Výkup

 •  

  Do AAA AUTO sme prišli na základe odporúčania, auto sme predali rýchlo a hneď sme dostali hotovosť na ruku. Služby AAA Auto určite využijeme aj v budúcnosti.
  Adela Heljenková, Bratislava

 •  

  Najprv som v pobočke AAA AUTO v Poprade nenašiel žiadne auto podľa mojich predstáv, manažérovi som nechal telefónne číslo. O nejaký čas mi volali, že majú auto presne pre mňa. Prišiel som na pobočku a tam ma čakalo krásne auto, ešte v záruke, a na výmenu mi vykúpili moje staršie. Všetko naraz vyriešili, aj doklady a s autom stále jazdím a som spokojný. AAA AUTO odporúčam všetkým známym a zatiaľ sa ani jeden nesťažoval.
  Jozef Valanec, Poprad

 •  

  Do Lučenca sme prišli favoritom a z autobazáru AAA AUTO sme odišli s novým lepším autom. Predajca s nami vyskúšal veľa vozidiel, ale nakoniec sme našli presne také, ako potrebujeme. Za chvíľu nám končia splátky, tak uvažujeme, že si vezmeme ďalšie auto. AAA AUTO môžem len odporúčať, majú veľmi široký výber.
  Jana Budzáková, Záhorce

 •  

  Vybrali sme si AAA AUTO pretože majú v širokom okolí najlepšie ceny a najväčší výber, vymenili sme tu Fabiu za Ignis a sme radi. Môžeme len odporúčať všetkým.
  Milan Javor, Kecerovce

Predaj

 •  

  Našli sme si auto na internete, veľmi sa nám zapáčil, tak sme prišli na pobočku. Predajca nám ponúkal aj iné, ale nenechali sme sa odhovoriť od nášho Peugeota a slúži nám už rok a pol bez problémov. Práve uvažujeme už aj nad ďalším.
  Maria Kukučková, Bratislava

 •  

  V AAA AUTO som bol veľmi prekvapený aj ochotou predajcov aj širokým výberom. Dovolili mi dokonca aj skúšobnú jazdu s mechanikom vlastným, to sa v iných bazároch nestáva. Všetko mi zariadili, auto je úplne v poriadku, malo aj novú STK, aj EK, dokonca aj nejakú zľavu som dostal.
  Juraj Toman, Koločno

 •  

  Pôvodne sme mali na internete vybrané úplne iné auto, ale v bazáre sme našli ešte lepšie. Stále funguje a žiadny problém som s ním ani nemal. Aj môj brat si kupoval v AAA AUTO osobné vozidlo, a obaja sme spokojní.
  Marián Andráško, Veľký Krtíš

Financovanie

 •  

  Hľadali sme auto na internete, ale nemali sme na nové a kamarát ma poslal do Áčok. Zapáčilo sa nám tam jedno auto, tak sme ho preskúšali a chceli sme ho. AAA AUTO nám ponúkli dobrý splátkový kalendár, a s autom dodnes bez problémov jazdíme. Aj syn si tu kúpil Thaliu. Sú všelijakí predajcovia, ale AAA AUTO by som určite odporučil každému.
  Rudolf Janigloš, Ľubica

 •  

  Toto auto sme kúpili v AAA AUTO, dobre nám poradili aj pri výbere, aj s leasingom, aj všelijaké výhody a tak. Dohodli sme sa, teraz splácame a auto dobre slúži. Odporúčam všetkým, aby vyskúšali.
  Žaneta Šoltysová, Želovce

Reklamácie

 •  

  Veľká firma, veľký výber - v živote som nezažila tak ústretový prístup, ako u vás, klobúk dole.
  Zuzana Hožváková, Bratislava

 •  

  Našli sme v AAA AUTO veľmi pekné auto a oni nám ho dokonca zadarmo previezli z Prešova do Lučenca. Ale stalo sa nám, že nám chýbalo v aute rádio, a to sme si nevšimli ako sme boli šťastní z nového. Napriek našej nepozornosti nám vyšli v ústrety a sme veľmi radi. Určite odporúčam.
  Mária Draždíková, Rimavské Janovce

 •  

  Pre AAA AUTO som sa rozhodol hlavne kvôli zárukám, ktoré dávajú. Kúpil som auto manželke, ale našla sa tam závada, tak mi AAA AUTO ponúkli iné auto so skutočne výhodnými podmienkami.
  Robert Valík, Košice

Ostatné

 •  

  Jazdecko-rehabilitačné centrum Lesan n.o. Vám chce úprimne zo srdca poďakovať za priazeň a podporu v podobe asignácie z dane Vašej spoločnosti za rok 2012
  Jazdecko-rehabilitačné centrum Lesan n.o. v Opatovciach


Chcete viac informácií? Volajte zadarmo 0800 100 100 alebo nám napíšte.Vyhrajte tablet
Vyhľadávajte stlačením klávesu Enter.
0800 100 100denne od 8:00 do 21:00
Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií