Prečo pracovať v AAA AUTO?

Rastieme a máme úspech. Pridajte sa.

Chcete pracovať pre najväčšie autocentrum v strednej Európe? Ponúkame vám širokú možnosť pracovného uplatnenia a nadštandardné zamestnanecké výhody.

 

Vážení potenciálni kolegovia,

ďakujem vám, že uvažujete o zamestnaní v AAA AUTO, ktoré je najväčším predajcom jazdených vozidiel v strednej Európe.

Spoločnosť AAA AUTO bola založená pred takmer 28 rokmi, jej webové stránky mesačne navštívi približne 3 000 000 návštevníkov, v súčasnosti zamestnáva viac ako 2 000 aktívnych zamestnancov v 4 krajinách a od svojho vzniku už predala takmer 2 400 000 vozidiel.

Firemná kultúra v spoločnosti je prevažne austrálska, čo sa prejavuje neformálnejšími vzťahmi medzi kolegami, absenciou vykania, vzájomnom oslovovaní krstným menom, a to vrátane mojej osoby, v pozitívnom, priateľskom, komunikatívnom a otvorenom prístupe, pričom úsmev a humor sa vždy cenia.

Aj keď ponúkame uvoľnené a priateľské prostredie, sme nesmierne dynamická, flexibilná a pracovitá firma s mladým, energickým a pozitívnym tímom. Sme hrdí na svoju vedúcu pozíciu na trhu v našom segmente, ktorú sme dosiahli výlučne korektnými obchodnými postupmi, ústretovým pracovným prostredím a zabezpečením rastu a rozvoja našich zamestnancov.

V rámci spoločnosti tak na všetkých pozíciách ponúkame interné a externé školenia, nadpriemerné príjmy, možnosť cestovať, firemné vozidlá, zamestnanecké zľavy na kúpu vozidiel aj pre rodinných príslušníkov a mnohé ďalšie výhody.

Neváhajte nám zaslať vaše CV a my urobíme všetko pre to, aby sme pre vás v našej spoločnosti našli miesto.

S pozdravom

 

Anthony James Denny,
je zakladateľom spoločnsti
AAA AUTO

Úspechy našich zamestnancov

SK jobs rotace Martin Hrudník
         

Ponuka pre absolventov a študentov

Desať rokov v praxe? V AAA AUTO to nie je podmienkou. Aj absolventi a študenti majú u nás otvorené dvere. Viac o ponuke pre absolventov a študentov.

Zamestnanecké výhody

Služobné auto, mobil, notebook ... Tým ale zoznam výhod, ktoré ponúkame rozhodne nekončí! Viac informácií o zamestnaneckých výhodách.

Školenie a výukové programy

V AAA AUTO sa váš profesný vývoj nezastaví, ale naštartuje. Naše školenia z vás urobia skutočného odborníka.Viac o školiacich programoch.

Pre viac informácií kontaktujte naše personálne oddelenie.


Chcete viac informácií? Volajte zadarmo 0800 100 100 alebo nám napíšte.


0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 22:00
  • Garáž
  • Upozornenie 0
  • Hľadať
Viac

Tím AAA AUTO Tím AAA AUTO

Dobrý deň , potrebujete poradiť s výberom auta? Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme späť.

Alebo volajte rovno 0800 100 100