Záruka 7 dní na výmenu auta

Do 7 dní od nákupu máte možnosť bez udania dôvodu vymeniť zakúpené vozilo za iné.

Záruka sa vzťahuje:

 
  • Na všetky vozidlá, ktorých cena činí viac ako 3 900 €, a u ktorých od okamihu predaja nedôjde k zmene exteriéru a interiéru, ako i právneho a technického stavu.
  • Na vozidlá, s ktorými nebolo od okamihu predaja najazdených viac ako 100 km.

Pri splnení oboch vyššie uvedených podmienok je možné požiadať o výmenu v tej istej pobočke, v ktorej bolo vozidlo kúpené. Možná je jedna výmena. Pri žiadosti o výmenu je potrebné predložiť kompletnú dokumentáciu, tzn. faktúru, kúpnu zmluvu, predávací protokol, leasingovú zmluvu (v prípade kúpe vozidla na splátky), zmluvy povinného a havarijného poistenia, karty doplnkových služieb a poistenie (napr. zlatá karta, asistenčná karta, atd.). V prípade schválenia výmeny je u vozidla zakúpeného na splátky nutné kúpiť nové vozidlo takisto na splátky. Po schválení výmeny si môžete vybrať vozidlo z aktuálnej ponuky pobočky.

Služba sa nevzťahuje na podnikateľov, ktorí kúpili pôvodný automobil na základe pôvodnej kúpnej zmluvy v rámci svojej podnikateľskej činnosti, ani na právnické osoby.
Spoločnosť AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s., si vyhradzuje u konkrétnych vozidiel vzhľadom na ich technický stav túto záruku neposkytnúť.


Chcete viac informácií? Volajte zadarmo 0800 100 100 alebo nám napíšte.


0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 22:00
  • Garáž
  • Upozornenie 0
  • Hľadať
Viac

Tím AAA AUTO Tím AAA AUTO

Dobrý deň , potrebujete poradiť s výberom auta? Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme späť.

Alebo volajte rovno 0800 100 100