Autoservis AAA AUTO

Ponúkame záručný aj pozáručný servis vášho auta.
Poskytujeme bežné mechanické opravy, ale aj rozsiahle opravy karosérie.

Opravujeme

 

Pre stálych zákazníkov ponúkame zaujímavý vernostný program. Súčasťou našich služieb je vlastný pneuservis vrátane možnosti uskladnenia zimných aj letných kolies. Zaistíme STK a meranie emisií zážihových tak i vznetových motorov. Zaisťujeme opravu a údržby klimatizácií vrátane recyklácie chladiaceho prostriedku a dezinfekcie okruhu vetrania auta. Ponúkame montáž originálneho príslušenstva, vrátane montáže ťažných zariadení a zabezpečovacích zariadení (mechanické – zamykanie riadiacich tiahel, elektronické – autoalarmy, systémy pre rádiové alebo satelitné vyhľadanie auta).

Umývame autá vrátane interiérov

 

Tepujeme poťahy sedadiel. Po dobu opravy vášho auta vám radi požičiame náhradné.

Zaisťujeme mobilitu zákazníka

 

Predávame a montujeme originálne náhradné diely, na vaše prianie môžeme ponúknuť aj alternatívne náhradné diely dodávané do prvovýroby.

Účtovanie servisných prác a dodaných náhradných dielov.

 

Servisné práce účtujeme v časových jednotkách, stanovených výrobcom. Tie sú akceptované našimi zmluvnými poisťovňami (1 normohodina (60 minút/)= 100 časových jednotiek). Akékoľvek servisné úkony rozpisujeme na rekapituláciu faktúry. Každý servisný úkon má určený počet časových jednotiek (pracovné pozície) stanovené výrobcom Škoda Auto a.s., Opel AG a ostatných značiek. Náhradné diely účtujeme podľa platného cenníku výrobcu. Hodinové sadzby nájdete v našom príjme opráv. Zákazníkom, ktorí si kúpia auto v AAA AUTO ponúkame 15% zľavu.

Čím je náš servis vybavený??

 
  • Skušobňou bŕzd
  • Testom tlmičov
  • Zariadením na elektronické meranie geometrie podvozku John Beam
  • Pneuservisom
  • Najmodernejšou diagnostikou na vyhľadávanie závad VAS 1551, TECH 1 + 2, Scan 100
  • Prístrojom na servis a údržbu klimatizácií

Likvidácia poistných udalostí

 

Poisťovne, s ktorými spolupracujeme – Česká pojišťovna, Allianz, Kooperativa, Generali, Uniqua.

Platobné podmienky

 

Možnosť platby platobnou kartou (Maestro, MasterCard, Visa). Na základe uzatvorenej servisnej zmluvy je možnosť platby prevodom.Vyhrajte tablet
Vyhľadávajte stlačením klávesu Enter.
0800 100 100denne od 8:00 do 21:00
Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií