Financovanie

S financovaním od AAA Auto si môžete dovoliť lepšie auto aj vy

Až 3 000 € zľava alebo peniaze v hotovosti

Ako prebieha kúpa auta?

 
  • Vyberte si auto (na internete, či priamo v autobazári)
  • Spoločne s finančným poradcom alebo poradkyňou preberiete všetky vaše požiadavky ako je doba splácania, výška prvej splátky apod.
  • Poradca vám potom navrhne úverovú kalkuláciu "na mieru" presne podľa vašich potrieb.
  • Ak budete mať záujem poradca môže rovno odoslať zmluvu na schválenie do banky, čo spravidla trvá 30 až 60 minút.
  • Po súhlasnom stanovisku banky môžete rovno podpísať všetky zmluvy.
  • Poradca vám ešte odporučí vhodné povinné a havarijné poistenie. Aj tieto zmluvy môžete uzavrieť ihneď na mieste.
  • S podpísanými zmluvami vás poradca odprevadí k predajcovi, ktorý vám fyzicky predá vaše auto.
  • Odchádzate s plne poisteným autom. Prvá splátka úveru vás čaká až o mesiac.
  • Pokiaľ kedykoľvek v priebehu splácania úveru zistíte, že automobil, či doba splácania úveru už nespĺňajú vaše aktuálne požiadavky, môžete znovu navštíviť našich finančných poradcov. Tí vám zadarmo poradia a ponúknu najlepšie možnosti riešenia.

Vážení zákazníci,

dokážete si predstaviť, že aj kúpou ojazdeného vozidla získate rovnaké, alebo dokonca aj lepšie finančné služby ako pri kúpe vozidla nového?

Práve takéto vysoké štandardy zaviedla skupina AAA AUTO a prispela tak k zásadnému zlepšeniu úrovne obchodu s ojazdenými vozidlami, ktorých sa v ročne predá trikrát viac než nových automobilov.

Aj naďalej sa snažíme o to, aby pre vás boli vozidlá AAA AUTO ešte dostupnejšie. V autocentrách AAA AUTO môžete využiť všetky finančné služby, na ktoré si len spomeniete, a to pod jednou strechou. Najčastejšie využívanou finančnou službou je predaj vozidla na úver.

Tento najobľúbenejší produkt sme rozšírili o akčnú ponuku zľavy na vozidle vo výške 500 až 3 000 €. Navyše sa okamžite stávate majiteľom vozidla. Úver je možné čerpať v 100% výške ceny automobilu, teda s nulovou počiatočnou investíciou a prvou splátkou odloženou minimálne o mesiac. Sami si stanovíte dĺžku splácania od 12 do 84 mesiacov podľa vašich splátkových možností.

Matyáš Kořínek
manažér finančných služieb AAA AUTO SK
Čítajte viac tu

Sprostredkujeme vám výhodné povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, a samozrejmosťou je možnosť výhodného poistenia všetkých rizík (napr. strata zamestnania, choroba, invalidita, úmrtie), ktoré je možné na vaše prianie zahrnúť do splátok.

Chcete spätne financovať automobil, ktorý už vlastníte alebo si kúpiť vozidlo od kamaráta, či cez inzerát a nemáte dostatok finančných prostriedkov? Aj v týchto prípadoch môžete využiť našu kompletnú ponuku finančných služieb. A to vrátane bezúročnej pôžičky.

To všetko zjednáme pre vás a za vás s poprednými finančnými inštitúciami, bez zbytočných formalít a bez ručiteľa. Obdobné podmienky platia tiež pre predaj áut na leasing, ktorý je využívaný hlavne podnikateľmi.

Všetci zákazníci môžu v rámci financovania výhodne získať doplnkové produkty k automobilu. Tými najzaujímavejšími sú napr. satelitné zabezpečenia vozidla, produkty zvyšujúce bezpečnosť a pohodlie cestovania, alebo povinná výbava.

Predajom naše služby nekončia. AAA poskytuje výnimočný a ojedinelý servis v oblasti finančných služieb a to nielen pre svojich zákazníkov. Obrátiť sa na nás teda môže každý, kto chce napríklad znížiť mesačné splátky u svojho aktuálneho úveru alebo leasingu. Tu je možné využiť našu ponuku refinancovania.
Prajete si znížiť vaše mesačné výdaje, už nechcete ďalej splácať váš súčasný automobil, alebo ho chcete vymeniť za iný? Aj v týchto prípadoch sa na nás s dôverou obráťte. Vykúpiť automobil zaťažený splátkami je pre nás maličkosťou a samozrejmosťou je opäť kompletné zariadenie formalít zadarmo.

Vďaka nášmu významnému postaveniu na trhu máme exkluzívne zmluvy s poprednými bankami a finančnými spoločnosťami v SR. Vďaka tomu pre vás naši poradcovia dokážu zabezpečiť a dojednať tie najlepšie podmienky na trhu. Príďte k nám bezplatne porovnať vašu existujúcu ponuku splátok - veríme, že ju prekonáme!

Zákazníci AAA AUTO dostávajú vždy niečo navyše. K finančným službám, ktoré naši sprostredkovatelia dokážu zjednať s lepšími podmienkami než priamo vo finančných ústavoch, navyše môžete získať zaujímavé a hodnotné darčeky.

Takže príďte do ktoréhokoľvek autocentra AAA AUTO alebo zavolajte na bezplatné telefónne číslo 0800 100 100.

 Vyhrajte tablet
Vyhľadávajte stlačením klávesu Enter.
0800 100 100denne od 8:00 do 21:00
Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií