Názory a skúsenosti našich zákazníkov

Na tejto stránke nájdete skúsenosti zákazníkov, ktorí využili naše služby, ako napr. výkup vozidla v mieste bydliska alebo na pobočke, nákup vozidla vrátane komfortných služieb, doprava zákazníka na pobočku, nákup vozidla na úver či leasing, alebo v AAA Auto podali úspešnú reklamáciu.

Kúpa automobilu
Auticko je super, som 100% spokojny.
Peter Rosko
Musim povedat,ze som sa u Vas stretla s krasnym ludskym pristupom, odbornostou, profesionalitou a to vdaka mlademu uzasnu predavacovi vo vasom time...Jan Weis S takymito ludmi spolupracovat, je radost u vas nakupovat. Dakujeme
Eva Vargova
Kúpa automobilu
Vzdy som bol spokojny pri kupe mot. vozidla s AAA Auto aj s pristupom vasich zamestnancov.
Kúpa automobilu
Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať tímu odborníkov v aaaauto Bratislava, za profesionálny prístup a za úžasné auto, ktoré mi robí radosť.... Naozaj môžem každému vrelo doporučiť. Ak hľadáte odbornosť a serióznosť, ste v aaaauto na správnom mieste. Ešte raz ďakujem.
Alena Nagyová, Bratislava
Kúpa automobilu
Dobrý deň, rada by som touto cestou napísala pochvalu na pána menom Tomáš Trangoš, ktory pracuje ako predajca na pobočke v Banskej Bystrici. Pôvodne sme prišli na pobočku s úmyslom iba pozrieť možnosti a len vďaka jeho prístupu sme odišli autom (ktoré bolo o 4000 drahšie, ako sme do budúcnosti planovali). Pán Trangoš bol veľmi ochotny a profesionalny a z toho dôvodu by som bola rada, keby sa toto dozvedel aj jeho nadriadeny. Vopred ďakujem
Barbora Kadlecová, Banská Bystrica
Koncom roka 2016 som kupoval v AAA auto pobočka Poprad osobný automobil KIA a stretol som sa na naše pomery zvláštnosťou, ústretovosť, ochota porozumenie od vedenia. p. P.CHMURA a zamestnancom predaja p.Ambrozym. aj takto sa im chcem poďakovať a svojim prístupom iste robia dobré meno aj Firme
Milan Smik, Poprad
Kúpa automobilu
Touto cestou chcem podakovat pracovnikom aaa auto.cz, konkretne p.Nekola s ktorým som solidne a korektne prejednal moju zaležitost,a len možem potvrdit,že ja mam za roky len dobry, či lepsie vyborný pocit z vašej firmy. Moji rodinny prislušnici maju rovnako auta od vas a komu som odporučil tak viem,že vzdy bol spokojny. Viem ,že pred rokma som to pisal aj p.riaditelke a ta rovnako vtedy odpovedala,ešte raz dakujem a prajem vam len všetko dobre.
Vladimír Alcznauer
Predaj automobilu
Vážená firma. Chcem poďakovať Vášmu vedeniu AAA Auto (pán Pour) za akceptovanie našich pripomienok ku predaju nášho auta. Aj napriek jeho časovému posunu pre naše rodinné dôvody firma dodržala svoje slovo a náš predaj aj keď nakoniec oneskorený dopadol k našej spokojnosti. Ešte raz vďaka a možno aj dovidenia.
Ing. Ján Karul
Pri predaji svojho auta cez webový portál som bol oslovený spoločnosťou AAA Auto, že majú záujem o odkup. Dohodli sme sa na návšteve novootváranej pobočky v Lipt. Mikuláši presne v prvý deň jej otvorenia. Pred dohodnutým časom stretnutia som bol telefonicky kontaktovaný, či budem reflektovať na dohodnutý termín. Príchod do priestorov pobočky, bol príchodom do rozbehnutých stavebných práca. Napriek tomuto prostrediu som zažil veľmi ochotný a príjemný prístup personálu. Bol som prvým nádejným zákazníkom tejto pobočky. Po všetkých "procedúrach" ktoré výkup auta obnáša som zhruba po 2 hodinách odchádzal ako spokojný zákazník a moje auto sa stalo prvým autom v pobočke Lipt. Mikuláš. Želám všetkým ľuďom na tejto pobočke množstvo spokojných zákazníkov a veľa úspechov v práci.
Marián Z., Liptovský Mikuláš
Dobrý deň prajem. Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať, pretože som už u Vás predal, kúpil 3 osobné autá a bol som vždy nad mieru spokojný. Máte prepracovaný management a to podrobností. Ste super. Nech slniečko vždy svieti na duši. :-) Želám všetko krásne, nežné, precítené a hlavne nech sa Vám darí. :-)
Pavol

 Načítať ďalšie...


Vyhrajte tablet
Vyhľadávajte stlačením klávesu Enter.
0800 100 100denne od 8:00 do 21:00
Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií