Názory a skúsenosti našich zákazníkov

Na tejto stránke nájdete skúsenosti zákazníkov, ktorí využili naše služby, ako napr. výkup vozidla v mieste bydliska alebo na pobočke, nákup vozidla vrátane komfortných služieb, doprava zákazníka na pobočku, nákup vozidla na úver či leasing, alebo v AAA Auto podali úspešnú reklamáciu.

Kúpa automobilu
Zatial spokojny super spolupráca. Výhodné ceny za dobré autá.
Ján Havrla
Kúpa automobilu
Vážený pán riaditeľ, chcem poďakovať vám a vaším kolegom za kúpu a 7-dňovú výmenu motorového vozidla vo vašom auto bazáre. Chcem poďakovať najmä p.Strongovi za jeho nadmieru ústretový a trpezlivý prístup k zákazníkovi, patrí mu veľké ďakujem.
Vladimir s manželkou
Kúpa automobilu
Auticko je super, som 100% spokojny.
Peter Rosko
Musim povedat,ze som sa u Vas stretla s krasnym ludskym pristupom, odbornostou, profesionalitou a to vdaka mlademu uzasnu predavacovi vo vasom time...Jan Weis S takymito ludmi spolupracovat, je radost u vas nakupovat. Dakujeme
Eva Vargova
Kúpa automobilu
Vzdy som bol spokojny pri kupe mot. vozidla s AAA Auto aj s pristupom vasich zamestnancov.
Kúpa automobilu
Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať tímu odborníkov v aaaauto Bratislava, za profesionálny prístup a za úžasné auto, ktoré mi robí radosť.... Naozaj môžem každému vrelo doporučiť. Ak hľadáte odbornosť a serióznosť, ste v aaaauto na správnom mieste. Ešte raz ďakujem.
Alena Nagyová, Bratislava
Kúpa automobilu
Dobrý deň, rada by som touto cestou napísala pochvalu na pána menom Tomáš Trangoš, ktory pracuje ako predajca na pobočke v Banskej Bystrici. Pôvodne sme prišli na pobočku s úmyslom iba pozrieť možnosti a len vďaka jeho prístupu sme odišli autom (ktoré bolo o 4000 drahšie, ako sme do budúcnosti planovali). Pán Trangoš bol veľmi ochotny a profesionalny a z toho dôvodu by som bola rada, keby sa toto dozvedel aj jeho nadriadeny. Vopred ďakujem
Barbora Kadlecová, Banská Bystrica
Koncom roka 2016 som kupoval v AAA auto pobočka Poprad osobný automobil KIA a stretol som sa na naše pomery zvláštnosťou, ústretovosť, ochota porozumenie od vedenia. p. P.CHMURA a zamestnancom predaja p.Ambrozym. aj takto sa im chcem poďakovať a svojim prístupom iste robia dobré meno aj Firme
Milan Smik, Poprad
Kúpa automobilu
Touto cestou chcem podakovat pracovnikom aaa auto.cz, konkretne p.Nekola s ktorým som solidne a korektne prejednal moju zaležitost,a len možem potvrdit,že ja mam za roky len dobry, či lepsie vyborný pocit z vašej firmy. Moji rodinny prislušnici maju rovnako auta od vas a komu som odporučil tak viem,že vzdy bol spokojny. Viem ,že pred rokma som to pisal aj p.riaditelke a ta rovnako vtedy odpovedala,ešte raz dakujem a prajem vam len všetko dobre.
Vladimír Alcznauer
Predaj automobilu
Vážená firma. Chcem poďakovať Vášmu vedeniu AAA Auto (pán Pour) za akceptovanie našich pripomienok ku predaju nášho auta. Aj napriek jeho časovému posunu pre naše rodinné dôvody firma dodržala svoje slovo a náš predaj aj keď nakoniec oneskorený dopadol k našej spokojnosti. Ešte raz vďaka a možno aj dovidenia.
Ing. Ján Karul

 Načítať ďalšie...


23. 12. máme OTVORENÉ všetky pobočky a tešíme sa na vás aj medzi sviatkami.
Všetky autá na našich pobočkách sú aj počas zlého počasia očistené a kvalitne nasvietené až do konca otváracej doby. Viac informácií.

×
Vyhrajte tablet
Vyhľadávajte stlačením klávesu Enter.
0800 100 100denne od 8:00 do 21:00
Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií