Názory a skúsenosti našich zákazníkov

Na tejto stránke nájdete skúsenosti zákazníkov, ktorí využili naše služby, ako napr. výkup vozidla v mieste bydliska alebo na pobočke, nákup vozidla vrátane komfortných služieb, doprava zákazníka na pobočku, nákup vozidla na úver či leasing, alebo v AAA Auto podali úspešnú reklamáciu.

Dobry den, vcera som v Bratislave u vas kupila vozidlo. Som velmi spokojna personalom, hlavne predajcom pánom Pappom.
Pán prišiel na bicykli a hľadal "Francúza," ktorý by mu bol dobrým spoločníkom na nákupy v meste. Vybrali sme mu DS3, luxusnú verziu Citroënu v krásnej žltej farbe. Schválili sme mu uver a pán spokojne odchádzal na novom aute domov.
Richard Chamral, Liptovský Mikuláš
Dobrý deň, chcem poďakovať za profesionálne služby vo vašej pobočke v Banskej Bystrici, pri predaji automobilu VW CARAVELLA, ktoré sme mojou manželkou odkúpili dňa 13.05.2019.
p. Mitošinka, Banská Bystrica
Pan Gejdoš si koupil šikovný malý hatchback pro rodinu s nízkým nájazdem km, po prvním majiteli.
p. Gejdoš, Liptovský Mikuláš
Kúpa automobilu
Dobrý deň. Chceli sme nové auto, ale najskor sme potrebovali predat to stare. Nedarilo sa. Nakoniec sme skusili ho predat v AAA auto a to sa podarilo. Dokonca nám za neho dali viac, ako sme povodne chceli.Vybrali sme si nové auto, to sme kupili na uver a skvele na tom je to, že sa o všetko vybavilo za jeden deň.
Zuzka Herbsová
Kúpa automobilu
Auto som kupil v Poprade a bol som velmy spokojny prístupom personáiu a ochotou pri kupe. Dakujem
Blažena Andrášiková, Poprad
Kúpa automobilu
S kupou auta na priotihodnotu som velmi spokojna. Financovanie sa vybavilo priamo na mieste a ešte v dany den som si auto odviezla domov. Super. pristup, doporučujem.
Ivana Krutká
Kúpa automobilu
Ako spokojný zákazník chcem vyjadrit podakovanie za prístup a odborné prevedenie obchodných úkonov v pobocke Bratislava Panónska cesta. Osobitne chcem podakovat vedúcemu menovanej pobocky (ak sa nemýlim p. Danda) ako aj predavacovi p. Robert Telgarský za osobitý prístup k zákazníkovi a odborné znalosti. Este raz dakujem AAA auto a Vasemu personálu. Vela dalsích úspechov praje Rudolf Plangger
Rudolf Plangger, Bratislava
Predaj automobilu
Sme veľmi spokojní s Vašou službou "mobilný nákup". Nemuseli sme ísť do Vašej pobočky, ale Váš pracovník prišiel za nami. Dokonca sme uzatvorili kúpnu zmluvu. Oceňujeme ochotný prístup p. Róberta Mikuša z pobočky Trenčín. Neverili sme, že sa dá v AAA Auto tak rýchlo a doslova "v pohodlí nášho domova " predať auto. Na druhý deň sme pre istou volali do Vašej centrály 0800 100 100, aby sme sa presvedčili, či je to tak. Opäť veľmi milá pani z Čiech nás uistila, že je všetko v poriadku. Peniaze na účet nám prišli na 2. pracovný deň. Super!
rodina Krupová, Kysúce
Predaj automobilu
Dobrý deň, nedávno som predával naše prvé, už staršie rodinné auto, keďže sa nám počas rokov darí a máme možnosť presedlať do lepšieho a väčšieho auta. Ako u väčšiny aj ja patrím do skupiny zaneprázdnených ľudí kde je čas drahocenný a nemám čas tráviť na internete sledovaním inzerátov a CP. Po pridaní inzerátu na web som bol po čase oslovený práve AAA Auto o dohodol si stretnutie obhliadky vozidla v Trenčine. Tu som po vypisaní formulára bol pridelený k pánovi Halgošovi. Chcel by som pochváliť a oceniť profesionálny prístup a manažérske schopnosti pána Halgoša pri celom procese od obhliadky cez jednanie a dohodu až po samotný predaj vozidla. Jeho meno som zistil počas spoločnej jazdy, keďže bol ochotný ma zaviesť domov. Držím Vám i Vášmu kolektivu palce. S pozdravom
Lubos Chovanec

 Načítať ďalšie...

Vyhrajte tablet
0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Hľadať

Tím AAA AUTO Tím AAA AUTO

Dobrý deň , potrebujete poradiť s výberom auta? Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme späť.

Alebo volajte rovno 0800 100 100