Názory a skúsenosti našich zákazníkov

Na tejto stránke nájdete skúsenosti zákazníkov, ktorí využili naše služby, ako napr. výkup vozidla v mieste bydliska alebo na pobočke, nákup vozidla vrátane komfortných služieb, doprava zákazníka na pobočku, nákup vozidla na úver či leasing, alebo v AAA Auto podali úspešnú reklamáciu.

Kúpa automobilu
"..... AKO SOM KÚPIL RENEGADE ..." Napriek mojim obavám z kúpy vozidla v autobazáre, boli moje dojmi veľmi pozitívne. Uvedomoval som si že som bol ako klient ťažším orieškom. No predajca (Matúš) mal aj napriek pokročilej večernej hodine veľmi zhovievavý prístup. Taktiež pozitívne hodnotím aj obsah zmluvy ktorý bol v celku zrozumiteľný (z prihliadnutím na nevyhnutný administratívno-právnický jazyk). ....................Na záver môžem teda povedať že som bol pozitívne prekvapený a už sa teším na svoj "starý/nový Jeep". Ďakujem M.
Matúš Godiš
Predaj automobilu
Dobry den, vcera sme predali auto prostrednictvom AAA autobazaru, boli sme nadmieru spokojni s kvalitou, poskytnutymi sluzbami a pristupom zamestnancov, najma Michalom Kamenskym - vykupnym technikom, ktory bol rychly, ustretovy, priatelsky a profesionalny zaroven. Kiez by bolo viac takychto zamestnancov v kazdej jednej firme..
Lucia Nemcek
Kúpa automobilu
Dňa 27.9.2019 sme navštívili vašu predajňu v Bratislave na Panónskej ceste. Napriek zlým referenciám od mojich známych na vašu predajňu, sme si chceli u Vás kúpiť auto. Pri obhliadke vozidiel nás oslovil váš zamestnanec príjemným a nevtieravým spôsobom, pán Michal Jankovič. Jeho prístup bol profesionálny a pritom ľudský. Nesnažil sa nám predať len auto, ale aj poradiť. Vďaka jeho rade sme si u vás kúpili auto, s ktorým sme spokojní. Na základe mojej skúsenosti môžem Vašu predajňu odporučiť aj mojím známym.
Robert, Bratislava
Dobry den, vcera som v Bratislave u vas kupila vozidlo. Som velmi spokojna personalom, hlavne predajcom pánom Pappom.
Pán prišiel na bicykli a hľadal "Francúza," ktorý by mu bol dobrým spoločníkom na nákupy v meste. Vybrali sme mu DS3, luxusnú verziu Citroënu v krásnej žltej farbe. Schválili sme mu uver a pán spokojne odchádzal na novom aute domov.
Richard Chamral, Liptovský Mikuláš
Dobrý deň, chcem poďakovať za profesionálne služby vo vašej pobočke v Banskej Bystrici, pri predaji automobilu VW CARAVELLA, ktoré sme mojou manželkou odkúpili dňa 13.05.2019.
p. Mitošinka, Banská Bystrica
Pan Gejdoš si koupil šikovný malý hatchback pro rodinu s nízkým nájazdem km, po prvním majiteli.
p. Gejdoš, Liptovský Mikuláš
Kúpa automobilu
Dobrý deň. Chceli sme nové auto, ale najskor sme potrebovali predat to stare. Nedarilo sa. Nakoniec sme skusili ho predat v AAA auto a to sa podarilo. Dokonca nám za neho dali viac, ako sme povodne chceli.Vybrali sme si nové auto, to sme kupili na uver a skvele na tom je to, že sa o všetko vybavilo za jeden deň.
Zuzka Herbsová
Kúpa automobilu
Auto som kupil v Poprade a bol som velmy spokojny prístupom personáiu a ochotou pri kupe. Dakujem
Blažena Andrášiková, Poprad
Kúpa automobilu
S kupou auta na priotihodnotu som velmi spokojna. Financovanie sa vybavilo priamo na mieste a ešte v dany den som si auto odviezla domov. Super. pristup, doporučujem.
Ivana Krutká

 Načítať ďalšie...

V nedeľu, dňa 17.11.2019 budú všetky pobočky Autocentrum AAA Auto.a.s. zatvorené. Tím odborníkov callcentra je tu pre vás od 8:00-21:00 hod.

×
Vyhrajte tablet
0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Hľadať

Tím AAA AUTO Tím AAA AUTO

Dobrý deň , potrebujete poradiť s výberom auta? Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme späť.

Alebo volajte rovno 0800 100 100