OSVEDČENIE KVALITY

V AAA AUTO staviame na profesionalitu, ktorá sa nám a našim zákazníkom vypláca. Po celý čas nášho pôsobenia na európskom trhu presadzujeme vysoké štandardy v obchodovaní s ojazdenými vozidlami. Preto je získanie certifikátov kvality ďalším logickým krokom v úsilí prinášať našim zákazníkom len to najlepšie.

ISO 9001 Systém manažmentu kvality

Všetky procesy sprevádzajúce výkup a predaj ojazdených vozidiel v AAA AUTO spĺňajú prísne medzinárodné kritériá a prebiehajú na najkvalitnejšej úrovni. Na ich konci je špičková služba zákazníkom, ktorí sa tak stretávajú vo všetkých pobočkách AAA AUTO s rovnakou kvalitou našich produktov. Pravidelné kontrolné audity zaisťujú nemennú vysokú úroveň.

ISO 14001 Ekologický certifikát

I obchodovanie s ojazdenými autami sa dá robiť tak, aby nedochádzalo k zbytočnej záťaži životného prostredia. Považujeme za veľmi dôležité správať sa k životnému prostrediu zodpovedne. Vylepšili sme všetky naše procesy, aby zodpovedali prísnym podmienkam certifikácie. Dávame našim zákazníkom jasný signál, že sme firmou zodpovednou a ohľaduplnou.

Bezpečný nákup

Osvedčenie Bezpečný nákup udelený AAA AUTO znamená, že postup, akým sa autá kontrolujú a prijímajú do predaja, prešiel prísnym auditom. Zákazník má vďaka tomu istotu, že všetky vozidlá, z ktorých si vyberá, boli starostlivo preverené v súlade s týmto certifikovaným postupom.


POZOR! Vyhrajte denné prenosné vstupenky na majstrovstvá sveta v hokeji na zápasy v Bratislave a Košiciach. Súťažíme o 8 vstupeniek. Zapojte sa do súťaže na akejkoľvek našej pobočke, alebo tu na webe!

×
Vyhrajte tablet
0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Hľadať