Ako prebieha výkup auta v AAA AUTO

 
 
 
 • Príchod zákazníka do prevádzky AAA AUTO

  Po príjazde sa vás ujme jeden z našich špecialistov oddelenia výkupu a zoznámi vás s celým procesom.
 • Kontrola dokladov a identifikátorov

  Najskôr prebehne kontrola údajov v technickom preukaze, či nebolo auto havarované, a či ste jeho skutočným majiteľom. Ak nie ste vlastníkom, stačí si zaobstarať notársky overenú písomnú plnú moc od majiteľa, zapísaného vo veľkom technickom preukaze (stačí u vozidla do 7 400 €).
 • Testovacia jazda: preverenie jazdných vlastností

  Potom je možné pristúpiť k testovacej jazde. Preveria sa pri nej základné jazdné vlastnosti, funkčnosť všetkých systémov a celé príslušenstvo vo výbave auta. Testovacia jazda trvá spravidla 10 minút.
 • Prehliadka auta v servisnom zázemí/na rampe

  Po skúšobnej jazde putuje auto na rampu, kde sa dôkladne skontrolujú prípadné závady a opotrebenie. Zisťuje sa, aké servisné zásahy a náklady by bolo nutné realizovať, aby sme mohli auto ponúkať svojim zákazníkom a prevziať za neho záruky.
 • Kontrola auta na diagnostike a kontrola havárií

  Na záver sú ku kontrole auta využité moderné diagnostické zariadenia, a to buď priamo v priestore výkupu, alebo v špecializovanom pracovisku. Táto kontrola odhalí závady, nefunkčnosť, či riziká, ktoré niekedy nezachytí ani oko profesionála.
 • Stanovenie ceny

  Do konečnej ceny za vaše auto sa premietajú výsledky všetkých kontrol spoločne s ďalšími údajmi o aute (vek, najazdené kilometre, farba, výbava,…). Cenu auta ovplyvňujú tiež ceny a počet podobných áut na danom trhu, poruchovosť, likvidita, záujem zákazníkov o daný model atď. Za vaše auto vám ale vždy ponúkneme najvyššiu možnú cenu.
 • Dohoda so zákazníkom

  Teraz si môžete prehliadnuť všetky výstupy kontrol auta vrátane analýzy trhu s vysvetlením nášho špecialistu výkupu. Z našich prieskumov vyplýva, že 90% zákazníkov je s ponúknutou cenou spokojných!
 • Kontrola legálneho pôvodu a najazdených kilometrov

  Auto je potom nutné preveriť z hľadiska absolvovaných technických kontrôl, vývoja stavu najazdených kilometrov, či nie je u niektorého z poskytovateľov finančných služieb vedené v exekúcii či insolvencii, a tiež či VIN kód zodpovedá údajom v technickom preukaze (fyzická kontrola). Ďalej je vozidlo preverené v databáze odcudzených vozidiel. Pokiaľ nedisponujete podkladmi nutnými k tejto kontrole (t.j. aktuálne výpisy z centrálnej evidencie exekúcii a insolvenčného registra, a ďalej správa renomovanej spoločnosti, ktorá preveruje pôvod a históriu vozidiel), môžu byť s týmto preverením spojené ďalšie platby za voliteľný doplnkový zákaznícky, ktorý pre vás podľa platného cenníka radi zaistíme.
 • Vyplatenie v hotovosti

  Pokiaľ súhlasíte s ponúknutou cenou, dôjde k podpisu kúpnej zmluvy a vyplateniu kúpnej ceny v hotovosti alebo bezhotovostným prevodom na účet. Vybavenie administratívnych záležitostí trvá väčšinou zhruba hodinu. Všetky formality vybavíme za vás. Nemusíte auto odhlasovať ani nikam chodiť. Všetky právne a technické problémy spojené s autom preberáme na seba.

 Vyhrajte tablet
0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 21:00
 • Garáž
 • Upozornenie 0
 • Hľadať

Tím AAA AUTO Tím AAA AUTO

Dobrý deň , potrebujete poradiť s výberom auta? Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme späť.

Alebo volajte rovno 0800 100 100