Karolína Topolová

Chief Executive Officer

Prečítajte si úvodné slovo generálnej riaditeľky

Svoju pracovnú kariéru zahájila v pražskom hoteli Prague Hilton Atrium ako programová manažérka, v roku 1998 založila call centrum v AAA AUTO, ktoré sa stalo jedným z najmodernejších a najväčších v odbore v strednej Európe.

V roku 2006 postúpila na funkciu Group HR and Call Centre Director, o rok neskôr sa stala viceprezidentkou spoločnosti a podieľala sa na vstupe firmy na českú a budapeštiansku burzu cenných papierov.

Do vymenovania generálnou riaditeľkou spoločnosti pracovala ako Deputy CEO a Chief Operations Officer a riadila divízie predaja, finančných a poisťovacích služieb, call centra, personalistiky, IT a externej komunikácie.

Hneď v prvom roku po menovaní generálnou riaditeľkou sa umiestnila na prvom mieste odborového rebríčku Obchod a služby súťaže Top 25 žien českého biznisu. V roku 2012 sa stala predsedkyňou správnej rady Detskej dopravnej nadácie.

Rozpráva plynule anglicky.

 

Rozhovory

Vaše názory a pripomienky sú pre mňa dôležité!

Ak máte akýkoľvek dotaz, nápad, návrh, pripomienku či sťažnosť, kontaktujte ma na adrese k.topolova@aaaauto.cz alebo na webe www.karolinatopolova.cz.

Vášmu e-mailu sa budem ráda osobne venovať.
0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 22:00
  • Garáž
  • Upozornenie 0
  • Hľadať
Viac