Známe osobnosti jazdia autom z Áčiek. A čo vy?

Medzi našimi zákazníkmi často stretávate aj známe tváre. Sú to výrazné osobnosti z rôznych odvetví šoubiznisu a športu, ktoré spája jedna spoločná vec. Všetci jazdia v aute z AAA AUTO.

Dominika Nestarcová

V aute z Áčiek tak môžete vidieť naše zatiaľ posledné prírastky do klubu. V našom krásne polepenom aute Opel Zafira jazdí Dominika Nestarcová, ktorá spolu so svojou parťáčkou Natáliou Dubovcovou tvorí najznámejšiu dvojicu našej beachvolejbalovej reprezentácie. Potrebovali priestorné, pohodlné a spoľahlivé auto na cestovanie po turnajoch, preto sa obrátili na nás, najväčšieho stredoeurópskeho predajcu jazdených vozidiel.

Peter Cmorik

Víťaz druhej slovenskej Superstar, známy slovenský rocker Peter Cmorik zase potreboval auto, ktoré má dostatočne veľký kufor a zároveň terénnejší podvozok pred sezónou vystúpení na festivaloch a kúpaliskách. Naša oranžová KIA Sportage tieto požiadavky dokonale splnila.

Či už hľadáte priestorné auto, kam sa zmestí celá rodina s kočiarikom, štýlový módny doplnok, veľké auto, ktoré poskytne pohodlie a prehľad, všetci si u nás vyberiete auto presne podľa svojich predstáv, pretože AAA AUTO ponúka najväčší výber na trhu.

A rovnako dobre, ako si vybrali naše osobnosti, si určite vyberiete aj vy.

Staňte sa celebritou aj vy ...

0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 22:00
  • Garáž
  • Upozornenie 0
  • Hľadať
Viac

Tím AAA AUTO Tím AAA AUTO

Dobrý deň , potrebujete poradiť s výberom auta? Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme späť.

Alebo volajte rovno 0800 100 100