Rozhovory

1 2 3 4 5 6  >
Hospodárske noviny magazín: Šoféruješ úplne ako muž
6. december 2018
Hospodárske noviny magazín: Šoféruješ úplne ako muž
On nenávidí zmeny, ona je do všetkého hŕŕŕ. Napriek tomu tvrdia, že sa takmer vôbec nehádajú. Jindřich a Karolína Topolovci.

7. november 2018
Podkapotou.sk: ROZHOVOR: S riaditeľkou AAA Auto Karolínou Topolovou o jazdených vozidlách
Pri rozhovore s Karolínou Topolovou ma zaujímalo najmä, na čo by si mal dať zákazník pozor a na čo by nemal zabudnúť pri kúpe jazdenky.

11. jún 2018
Trend: Starší bratia ma pripravili na život
V práci som šéfom ja, ale hlavou rodiny je môj manžel.

20. apríl 2017
Len pre ženy: Karolína Topolová – generálna riaditeľka AAA Auto
Motoristi čoraz viac dbajú na bezpečnosť a chcú veľké autá! Skupina AAA AUTO by koncom roka mohla mať až 45 pobočiek a okolo 2 500 pracovníkov. Naďalej bude pokračovať v spolupráci so slovenským i českým futbalom, ktorú odštartovala v septembri minulého roka a získala vďaka nej nové možnosti svojej prezentácie a komunikácie smerom k zákazníkom. V roku 2017 plánuje skupina AAA AUTO najsilnejšiu expanziu do Poľska, kde by mala otvoriť štyri pobočky a zdvojnásobiť tak svoju sieť autocentier. Po troch rokoch otvára AAA AUTO aj novú pobočku v Českej republike, čím zvyšuje svoje zastúpenie na 22 predajní. S expanziou súvisí aj nárast počtu zamestnancov a to o 135 pozícií. Koncom roka by tak skupina mohla mať až 45 pobočiek a okolo 2 500 pracovníkov. viac

Moja psychológia: Doma nešéfujem...
11. apríl 2017
Moja psychológia: Doma nešéfujem...
Akčná, sebavedomá, priebojná, ambiciózna, príťažlivá manažérka, starostlivá mama a milujúca manželka. Karolína Topolová, generálna riaditeľka spoločnosti AAA AUTO, finalistka Manažéra roka v ČR, sa stará o takmer 2400 zamestnancov, vrátane svojho manžela, automobilového experta.

29. marec 2016
Exkluziv: Detská izbička v kancelárii
Pred rozhodnutím, či mať na vrchole svojej kariéry dieťa, stojí mnoho žien. Dôkazom, že nemusí mať nutne iba jedno, alebo druhé, je Karolína Topolová, ktorá je matkou dvojročného dievčatka Liliany a zároveň generálnou riaditeľkou AAA AUTO.

25. september 2013
Kupujeme ojazdené autá?
Karolína Topolová ako hosť relácie v TA3.

30. január 2013
Oživená značka
Rozhovor vysielaný STV o otvorení Mototechnyna Slovensku. Keď si chcel v bývalom Československu niekto kúpiť auto mal, v podstate 2 možnosti. Buď mal valuty a išiel do takzvaného Tuzexu alebo išiel do Mototechny. Tam sa zapísal do poradovníka, čakal niekedy rok, niekedy 2 a auto si mohol kúpiť. Napríklad takýto Spartak stál 25 700 korún. Pochopiteľne, dnes už sú ceny iné. Ale aj Mototechna má inú tvár. viac

30. november 2012
Keď o aute rozhoduje žena
Tri áčka, ako ľudia hovorovo nazývajú najväčšieho tuzemského predajcu „jazdeniek“ firmu AAA Auto, zmenili v poslednej dobe svoj štýl komunikácie. Vedenie firmy prevzala žena - Karolína Topolová, ktorá oživila aj značku Mototechna. Rozhovor Karolíny Topolovej pre Stratégie.

20. november 2012
Aké je to byť vrcholovou manažérkou
FEMINITY sa porozprávalo s karolínou Topolovou, generálnou riaditeľkou AAA AUTO.0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Hľadať

Tím AAA AUTO Tím AAA AUTO

Dobrý deň , potrebujete poradiť s výberom auta? Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme späť.

Alebo volajte rovno 0800 100 100