Presadnite do lepšieho v AAA AUTO

Vlastníme všetky vozidlá v našej ponuke, to znamená, že kupujeme iba kvalitné vozidlá, ktoré môžeme následne predať za férovou a rozumnú cenu. Každý deň na našich 11tich pobočkách ponúkame viac ako 4000 vyzkúšaných a preverených vozidiel. Za posledných 28 rokov sme kúpili a predali viac ako 2 400 000 ojazdených áut.

Odmietame viac než 65 % vozidiel, ktoré nám ponúkajú. Pokiaľ my tieto autá nechceme, je jasné, že by ste ich nechceli ani vy. Podrobne kontrolujeme 107 mechanických parametrov, takže môžeme s dôverou ponúkať našim zákazníkom 24 mesiacov garanciu na mechanický stav auta. Všetky naše autá sú poistené proti elektrickým a mechanickým závadám nezávislou poisťovacou spoločnosťou Carlife.

Naša priemerná marža na jednom vozidle je iba 248 €. Je to preto, že sa nesnažíme zarobiť maximum na každom jednotlivom aute, ale zameriavame sa skôr na veľký objem predajov. Špecializujeme sa na autá s malým počtom najazdených kilometrov, nebúrané, kúpené v tuzemsku a po jednom až dvoch majiteľoch. Je omnoho jednoduchšie kúpiť, či predať auto u nás, než to skúšať na vlastnú päsť. Pokiaľ sa rozhodnete obchodovať s nami, vyvarujete sa tak mnohých bezpečnostných rizík, ktoré sú spojené s jednaním s predajcami na ulici, či s individuálnymi dovozcami. Je lepšie mať záruky od AAA AUTO, než riskovať mnoho problémov, ktoré sa bežne vyskytujú pri individuálnom nákupe na inzerát.

Všetky naše autá kontrolujeme v mnohých zahraničných a tuzemských registroch, aby sme zaistili ich legálny pôvod a uistili sa, že nie sú predmetom zástavy, exekúcie, leasingu, či úveru, apod. To nám umožňuje dávať na autá doživotnú záruku ich legálneho pôvodu, ktorá je ďalej prenosná. Táto garancia zvyšuje hodnotu vášho auta.

K autám ponúkame kontrolu najazdených kilometrov. Ako iste viete, AAA AUTO dlhodobo bojuje proti pretáčaniu tachometrov. Verím, že preverovanie skutočne najazdených kilometrov prispeje ku kultivácii celého trhu jazdených áut a vytlačeniu tohto bohužiaľ pomerne bežného podvodu. To je tiež dôvod, prečo v súčasnej dobe spoločne so spotrebiteľským združením SOVA pracujeme na návrhu zákona, ktorý by jasne vymedzil pretáčanie tachometrov ako trestný čin. Tiež podporujeme pripravované zmeny, ktoré sa chystajú v zákonníku a mali by priniesť prísnejšiu kontrolu pôvodu vozidiel, registrácií, technického stavu a pravidiel pre zmenu vlastníka

Sme si natoľko istí naším výkupným a kontrolným procesom, že našim zákazníkom ponúkame týždennú možnosť výmeny už zakúpeného vozidla za iný bez nutnosti uvádzať dôvody.

 

Anthony James Denny

Neriskujte svoje peniaze vo chvíli, keď sa rozhodujete pre jednu z najväčších investícii vo svojom živote. Jednajte len s najväčšou a najprofesionálnejšou firmou.

podpis

Anthony James Denny
zakladateľom spoločnosti AAA AUTO

Vaše názory a pripomienky
sú pre nás dôležité!


Ak máte akýkoľvek dotaz, nápad, návrh, pripomienku či sťažnosť, kontaktujte ma na adrese denny@aaaauto.cz alebo na webe www.anthony-denny.com. Vášmu e-mailu sa budem rád osobne venovať.
 

Chcete viac informácií? Volajte zadarmo 0800 100 100 alebo nám napíšte.


0800 100 100 Volajte denne 8:00 - 22:00
  • Garáž
  • Upozornenie 0
  • Hľadať
Viac

Tím AAA AUTO Tím AAA AUTO

Dobrý deň , potrebujete poradiť s výberom auta? Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme späť.

Alebo volajte rovno 0800 100 100